oferta na usługi informatyczne

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

O nas

CCA - Computer Consultant Association to dynamiczny zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Wspieramy naszych Klientów oraz rozwijamy kompetencje nieprzerwanie od 1997 roku.

Realizujemy usługi doradcze, analityczne, projektowe i utrzymaniowe w zakresie infrastruktury systemów informatycznych oraz oprogramowania. Specjalizujemy się w doradztwie i audytach informatycznych, projektach, wykonaniu i rozbudowach sieci LAN i WAN oraz analizie i tworzeniu kompleksowych systemów informatycznych zarówno na poziomie sprzętu jak i oprogramowania wraz z jego zaawansowaną konfiguracją. Zapewniamy wsparcie i pełną obsługę zaplecza teleinformatycznego przedsięwzięć spoza sektora IT.

Posiadamy praktykę w tworzeniu od podstaw oraz rozbudowie i obsłudze technicznej istniejącej infrastruktury IT zarówno w firmach małych, średniej wielkości jak i w oddziałach korporacji międzynarodowych. Oferujemy naszym Klientom zaawansowane technicznie rozwiązania dopasowane do ich potrzeb oraz gwarantujące wydajną i bezawaryjną pracę przy zachowaniu wysokiej jakości i zoptymalizowanych kosztów inwestycji.

Świadczymy usługi dla małych i średnich firm, służąc kompleksowym doradztwem w zakresie zakupu sprzętu komputerowego, modernizując istniejący w Firmę sprzęt, proponując rozwiązania mające na celu poprawę jakości pracy.

CCA to ponadto:

  • Wieloletnie doświadczenie na rynku IT,

  • Wysoka jakość pracy oraz kultura obsługi,

  • Wiedza, kompetencje i doświadczenie zespołu inżynierów,

  • Certyfikaty kompetencji – Microsoft, CISCO,

  • Profesjonalne i elastyczne zasady współpracy,

  • Redukcja kosztów i zwiększenie standardu utrzymaniainfrastruktury IT.